Máme stratégiu a skúsenosti

Upútať | Ohúriť | Inšpirovať

Idea

Brainstorming, diskusie a hlbokomyseľné rozpravy sú na dennom poriadku. Bez nápadu s veľkým N sa to proste nedá.

Koncept

Idea je prítomná, náčrt jasný, cesta zreteľne vyznačená aj smer stanovený. Kampaň sa môže začať.

Stratégia

Myslieť a všetko premyslieť. Predpokladať a predvídať. Plán musí byť. Inak by to bolo len bezbrehé blúdenie medzi nezmyslom a mrhaním času i peňazí.

Aplikácia a Kontrola

Projekt je ako loď. Nestačí ju len spustiť na vodu. Je nutné ju korigovať, kontrolovať a správne manévrovať, aby sa dostala do žiadaného cieľa.

Trošku o nás

Sme mladý, rýchlo sa rozvýjajúci tím s víziou poskytovať vysokokvalitné služby naprieč každým kontinentom. Vieme, že každý klient je odlišný a preto sú všetky naše riešenia šité na mieru. Nebojíme sa žiadnej výzvy. Špecifickým prístupom ku každému dávame jasne najavo kde sú naše priority.

Sídlime síce v srdci Európy, avšak v dnešnom svete už vzdialenosti nepredstavujú žiadnu bariéru. Vieme byť tam kde chceme a kde nás klient potrebuje.

Sme ničím, ak nie tímom so zápalom a nadšením pre našu prácu. Naša podniková kultúra vyzdvihuje a oslavuje rôznorodosť a nápaditosť v každom smere. Snažíme sa spoznať každú kultúru a pochopiť každý rozdiel, len aby sme v plnej miere dokázali posúvať našich klientov vpred. S vervou sa púšťame do každodenného boja s priemernými nápadmi aby sme z nich vymlátili len to najlepšie.

S citom

A-Systems – Digital Marketing Agency

Naše schopnosti

SEO

PPC

Web Dizajn

Photoshop