Máme stratégiu a skúsenosti

Upútať | Ohúriť | Inšpirovať

Idea

Brainstorming, diskusie a hlbokomyseľné rozpravy sú na dennom poriadku. Bez nápadu s veľkým N sa to proste nedá.

Koncept

Idea je prítomná, náčrt jasný, cesta zreteľne vyznačená aj smer stanovený. Kampaň sa môže začať.

Stratégia

Myslieť a všetko premyslieť. Predpokladať a predvídať. Plán musí byť. Inak by to bolo len bezbrehé blúdenie medzi nezmyslom a mrhaním času i peňazí.

Aplikácia a Kontrola

Projekt je ako loď. Nestačí ju len spustiť na vodu. Je nutné ju korigovať, kontrolovať a správne manévrovať, aby sa dostala do žiadaného cieľa.

Trošku o nás

Sme mladý, rýchlo sa rozvýjajúci tím s víziou poskytovať vysokokvalitné služby naprieč každým kontinentom. Vieme, že každý klient je odlišný a preto sú všetky naše riešenia šité na mieru. Nebojíme sa žiadnej výzvy. Špecifickým prístupom ku každému dávame jasne najavo kde sú naše priority.

Sídlime síce v srdci Európy, avšak v dnešnom svete už vzdialenosti nepredstavujú žiadnu bariéru. Vieme byť tam kde chceme a kde nás klient potrebuje.

Sme ničím, ak nie tímom so zápalom a nadšením pre našu prácu. Naša podniková kultúra vyzdvihuje a oslavuje rôznorodosť a nápaditosť v každom smere. Snažíme sa spoznať každú kultúru a pochopiť každý rozdiel, len aby sme v plnej miere dokázali posúvať našich klientov vpred. S vervou sa púšťame do každodenného boja s priemernými nápadmi aby sme z nich vymlátili len to najlepšie.

S citom

A-Systems – Digital Marketing Agency

Naše schopnosti

SEO

PPC

Web Dizajn

Photoshop

My v A-Systems

Daniel Sitáš circle

Daniel SITÁŠ

Chief Marketing Officer

„People will come to your site because you have good compelling content. You need to hit it from all angles: blog posts, articles, graphs, data, infographics, interactive content – even short pictures when you Tweet.“

Marián ALBERT circle

Marián ALBERT

Founder & CEO

„It takes 20 years to build a reputation and five minutes to ruin it. If you think about that, you’ll do things differently.“

Gabriel MARKOVIČ circle

Gabriel MARKOVIČ

Chief Web Officer

„The world is changing very fast. Big will not beat small anymore. It will be the fast beating the slow.“